padelscout
SPECBEOORDELING

Wilson Team Padel Bag

Wilson — Tassen

We hebben nog geen prijs geregistreerd voor Verenigde Staten. Dit product staat in de catalogus, maar geen enkele winkel die we volgen heeft er een prijs voor gepubliceerd in deze markt.
Wilson Team Padel Bag
Specificatiecheck
Nog geen reviewscore
Gegevens van de fabrikant

Specificaties

Specificaties
Specificatie Waarde
Categorie Tassen
Merk Wilson
EAN / GTIN 887768676032

Geen winkel verkoopt dit nu

Prijzen voor Verenigde Staten in USD.

Nu te koop (0)

Geen enkele winkel die we volgen biedt dit product nu aan in Verenigde Staten. De specificaties en het geregistreerde prijsverloop hieronder blijven gepubliceerd.

De winkel bevestigt de uiteindelijke prijs, voorraad en bezorging bij het afrekenen. Wij leggen vast wat we zien en niets meer.

Hoe we rangschikken

Prijsverloop

Laagste geregistreerde prijs per dag in Verenigde Staten.

Nog geen prijsmetingen vastgelegd. De grafiek verschijnt bij de eerste meting.

Identificatiecodes

Identificatiecodes
Specificatie Waarde
EAN / GTIN 887768676032
EAN / GTIN 097512887724
EAN / GTIN 097512887731
EAN / GTIN 00097512789486
EAN / GTIN 00097512789493
EAN / GTIN 097512683876
EAN / GTIN 097512683869
EAN / GTIN 097512683852
EAN / GTIN 887768676049
EAN / GTIN 097512419956
MPN WRZ608000
MPN WR8908702
MPN WR8908701
MPN WR8903704001
MPN WR8903705001
MPN WR8903703
MPN WR8903702
MPN WR8903701
MPN WRZ608100
MPN WR8900101

Specificaties van de winkel

Specificaties van de winkel
Specificatie Waarde
Brand Wilson
Colour White
Ean / Gtin 097512419956, 887768676032, 887768676049, 097512683869, 097512683852, 097512683876, 00097512789486, 00097512789493
M P N WR8900101, WRZ608000, WRZ608100, WR8903702, WR8903701, WR8903703, WR8903704001, WR8903705001
Product Type Bags

Samenvatting

Wilson Team Padel Bag is een padeltas waarvan Padel Scout de productfeiten uit beschikbare winkel- en merkbronnen heeft samengevoegd. Verder zijn colour: white als productfeiten vastgelegd. Deze oorspronkelijke Padel Scout-samenvatting is automatisch opgebouwd uit 3 afzonderlijke bronnen en verandert wanneer de onderliggende feiten veranderen.

Samengesteld uit de vastgelegde specificaties en winkelgegevens. Wij testen rackets niet zelf.

Jouw geschiedenis

Recent bekeken

Vergelijken

Vergelijken